מערכות מידע


מאמרים שכדאי ואפילו חשוב לקרוא, נקודה.

החברה הודיעה שפרצת אבטחה הובילה לדליפת מידע פרטי של משתמשים באירופה וארה"ב. החברה נמנעה מלספר איזה מאתריה נפרץ, כמה משתמשים נפגעו ומה חומרת האירוע? אך תקנות האיחוד האירופי צפויות לאלץ אותה לחשוף זאת?

קרא עוד
1 דקות קריאה

ארגונים מבוססים לא באמת אוהבים חדשנות, בתקופות של שינויים וחידושים הנהלות צריכות להיערך, ולהכין את הארגון למציאות החדשה. בראיה ארגונית, מהפכת ה-ACES (הידועה גם כמהפכת הרכב האוטונומי) עשויה לשטוף כמו צונאמי, וארגונים רבים עלולים להישטף ולהיעלם.

קרא עוד
1 דקות קריאה

חוק הגנת הפרטיות קובע שורה של חובות ומגבלות החלות על בעל מאגר מידע במטרה להגן על פרטיותם של האנשים שמידע אודותיהם קיים בו. כך, מחויב בעל המאגר לעשות שימוש במידע רק למטרה שלשמה הוא נמסר, לאבטח את המידע כראוי ועוד.

קרא עוד
1 דקות קריאה

תאר לעצמך שאתה איש מכירות, וכאשר אתה מנסה לבקר באתר של לקוח, אתה מקבל הודעה האומרת שהוא חסום כי הוא לא ברשימת ההיתרים של החברה שלך. או אולי אתה מתכנת, וכאשר אתה הולך להתקין את הגירסה של תוכנה, המחשב (מחלקת ה- IT) לא מאפשר זאת. כל חברה מודאגת לגבי אבטחת המידע שלה, אבל האם יש דבר כזה להיות "נעול מדי"?

קרא עוד
5 דקות קריאה

האם אתה מנהל טוב? האם אתה עובד טוב? אולי מצוין? תלוי את מי שואלים. יש מי שמקבל החלטות לפי הרגש, יש מי שמחליט לאחר התלבטויות רבות, וכאלו שמחליטים מיד בלי שום היסוס. אולי מחפש הזדמנויות חדשות ואולי אפילומוכן לקבל על עצמו סיכונים. עם מי אתה יכול ליישר קו?

קרא עוד
1 דקות קריאה

וירוס כופר? נחשפה תוכנה זדונית בשם: "PUBG Ransomware" המציגה את עצמה לקורבנות כהזמנה למשחק הרשת המפורסם PUBG. הזנת הקוד לכניסה למשחק תוביל לנעילת של כל קבצי שולחן העבודה שלך.

קרא עוד
1 דקות קריאה

"עובדים יחד" - יריד התעסוקה הגדול במדינה לאנשים עם מוגבלות יוצא לדרך. היריד בחסות ההסתדרות ובשיתוף עם משרדי ממשלה, עמותות והחברות הגדולות במשק, יציע מאות משרות איכותיות, דוכני מידע על זכויות, סדנאות והרצאות שיתנו כלים לאנשים עם מוגבלות ולמעסיקים על שילוב הולם בעולם התעסוקה.

קרא עוד
1 דקות קריאה

מתודת ITIL זו שיטה לניהול IT, מבוססת על ניסיון מצטבר.

קרא עוד
1 דקות קריאה